Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Acarlar Gıda

İstanbul

Acarlar Gıda İletişim Bilgileri

Acarlar Gıda Adresi

  • Adres
    :     İnönü mahallesi Maslak Çeşme caddesi No.207 Sefaköy
  • Şehir
    :     İstanbul, Küçükçekmece

Acarlar Gıda Firma Bilgileri

Firmamız İstanbul’da taze meyve sebze satış dağıtımı yapmaktadır. İstanbul’un çeşitli semtlerinde toptan meyve ve sebze satışı yapan firmamız müşterilerine dalından yeni koparılmış tadında meyve ve sebze dağıtım hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Antalya ili Serik ve Manavgat ilçeleri, İzmir,Manisa,Mersin,Bursa,Yalova,Çanakkale,Eskişehir ve Ankara Beypazarı illerindeki anlaşmalı üretim ortaklarımızla çalışmakta olan firmamız siz değerli müşterilerine İstanbul Küçükçekmece ilçesi Sefaköy semtinden hizmet vermektedir.

Acarlar Gıda Firması olarak, Hastane,Otel, Restaurant,Holding ve firmalar, Et ve Kebap Lokantaları ve Catering firmalarına en taze ve sağlıklı meyve sebzelerimizi en uygun fiyata günlük olarak sunmaktayız.

Acarlar Gıda olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemizden dolayı müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında olan firmamız her zaman müşteri memnuniyeti, kalite odaklılık ve zamanında teslimat ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize yılın dört mevsiminde aynı kalite ve lezzette sebze meyveyi sunmak için hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

Şirket ID: 8485470bbfd42c1b

Acarlar Gıda hakkındaki yorumlar

“Acarlar Gıda” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acarlar Gıda İletişim Formu