Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR

Bursa

ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR İletişim Bilgileri

ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR Adresi

  • Adres
    :     BURSA ASFALTI ÜZERİ EROĞLU SİT.NO:148/A
  • Şehir
    :     Bursa, MUDANYA

ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR Firma Bilgileri

Hakikat Asansör geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. Asansör sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü asansörün  montaj,revizyon,arıza ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

    Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.

     Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.

Hakikat Asansör olarak biliyoruz ki; geleceğimize giden yolda ardımızda bıraktığımız her işimiz bir ayna, her müşterimiz bir referanstır.

ASANSÖRLE İLGİLİ TÜM SORUNLARINIZA ETKİLİ,HIZLI VE KESİN ÇÖZÜM…..  

Şirket ID: 47253088a3937def

ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR hakkındaki yorumlar

“ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR” hakkında ne düşünüyorsunuz?

ALİFT-HAKİKAT ASANSÖR İletişim Formu