Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Avaloncar

İstanbul

Avaloncar İletişim Bilgileri

 • Firma
  :    Avaloncar Avaloncar
 • Telefon
  :    
 • E-Posta
  :    

Avaloncar Adresi

 • Adres
  :     şehit ahmet sok.mecidiye köy iş merkeszi No:44 giriş Kat Şişli/İSTANBUL
 • Şehir
  :     İstanbul, Şişli

Avaloncar Firma Bilgileri

Günümüz teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanılması için 2002 yılından bu yana müşteri ve firmaların ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda geliştirilmektedir.Avaloncar araç kiralama tüm Türkiyede siz değerli müşterilerimize en yüksek seviyede hizmet vermeye devam ediyor.

Avaloncar hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarken, doğru ve müşteriyi koruyucu bir bütçe sunarak çalışmakta olduğu şirketlere kazanç sağlar.Çeşitli markalardan oluşan yeni ve geniş araç filomuzla müşterilerimizin her türlü talebini karşılamaktayız. Avaloncar Lüks Araç Kiralama , Vip Vito Kiralama,Vip Minibüs Kiralama,Uzun Dönem Minibüs Kiralama,Şöförlü Araç Kiralamada Kaliteli Bir Hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Avaloncar kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yapısından ödün vermeden , emin adımlarla büyümeye devam eden, hizmet öncesi ve sonrasında hızlı, ekonomik ve alternatif çözümler sunarak bünyesinde memnun müşteriler oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin talebi durumunda Türkiyenin her noktasından araç teslim etme-alma şoförlü araç tedariki ve yolcu transferi hizmeti vermekteyiz. 7/24 faliyet gösteren firmamız müşterilerimizin her türlü araç ihtiyacını karşılamaktadır. Avaloncar dürüst hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyetlerine sürdürmeye devam edecektir.

21.yılın vermiş olduğu tecrübelerle, hizmet sunmanın çok büyük bir iş olduğunu ve hizmetinizin de mükemmel olması gerektiği kanaatindeyiz.İhtiyaçlarınıza değer katmak için, her marka araçlarda siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz

Şirket ID: 43254082e61897ab

Avaloncar hakkındaki yorumlar

“Avaloncar” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Avaloncar İletişim Formu