Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Bursa Satilik Villa

Bursa Satilik Villa İletişim Bilgileri

Bursa Satilik Villa Adresi

  • Adres
    :     Dikkaldırım Mh. Hayran Cad. No:42/1 Osmangazi - BURSA / TÜRKİYE
  • Şehir
    :     Bursa, Osmangazi

Bursa Satilik Villa Firma Bilgileri

Bursa Satilik Villa, 1992 yılında inşaat malzemeleri satış ve pazarlama alanında faaliyete başlamış olup hala bu alandaki faaliyetlerine devam etmektedir. Zaman içinde malzeme satış faaliyetinin yanında mermer, granit satışı ve uygulaması, ithalat ve ihracat işlerini de yapmaya başlamıştır. Bir sonraki adım olarak kadrosundaki teknik ekibin yeterliliği dahilinde, mühendislik hizmetlerini vermeye başlamış, bununla birlikte alt yapı ve üst yapı işlerine girmiştir. Firmamız hala bu alanların tamamında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu güne kadar hizmet kalitesinden ödün vermemiş olan firmamız girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Yetişmiş teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını müşterilerine sunmaya özen göstermiştir.

Firmamız kuruluşunda amaçladığı çizgiden sapmayarak hem kendi alanında, hem de faaliyet alanlarında hizmet veren firmaların güvenini kazanmış ve bu kazanımlardan aldığı güçle aynı hedef ve amaçla yoluna devam etmiştir.

Firmamız son olarak yapı müteahhitliğine girmiş ve bu alanda da kendine has projelerin insanlarla buluşmasını sağlamıştır. Bu alanda Bursa için bir ilk olan profesyonel satış ofisini kurmuş ve çağrı merkezini hayata geçirerek profesyonel bir ekiple satışlarına başlamıştır. Çağın gereksinimlerini bilen ve planlayan bilgi ve tecrübe sahibi insanları ekibe katarak kadrosunu güçlendirmiştir.

Şirket ID: 65553c7cdb36b2fc

Bursa Satilik Villa hakkındaki yorumlar

“Bursa Satilik Villa” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bursa Satilik Villa İletişim Formu