Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri

Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri
Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri - Image 1Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri - Image 2Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri - Image 3
İstanbul

Callshop Kontörlü Telefon ve V.. İletişim Bilgileri

Callshop Kontörlü Telefon ve V.. Adresi

 • Adres
  :     Soğanlı Mah Ferit Selim Paşa Cad Sevinç Sok.No:17/C Bahçelievler/İstanbul
 • Şehir
  :     İstanbul, Bahçelievler

Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri Firma Bilgileri

Göksim Callshop Sistemleri .Çeşitli iş sahipleri ve yeni iş kuranlar: Yeni bir iş yeri açmayı düşünenler, mevcut düzenini bozmadan ek gelir yaratmak isteyen market sahibi, cep telefonu satış ve servis noktaları, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler, turistik merkezlerdeki dükkan sahipleri, işletmecileri, kontörlü internet telefon hizmet noktaları kolaylıkla Göksim call shop kurabilirler. Uzkarbim, Kontörlü İnternet Telefon hizmeti, adsl/internet üzerinden daha avantajlı fiyatlarla, şehirlerarası, milletlerarası ve GSM görüşmeleri yaptırabilmesini sağlayan hizmetimizdir. Marketinizde, bakkalınızda, gazete bayinizde ya da büfenizde adsl hattınıza bağlayacağınız voip callshop mini sayesinde şehirlerarası, milletlerarası ve GSM görüşmelerinin maliyetini düşürebilir ve ses kalitesi ile de müşterilerinizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlayabilirsiniz.
Konturlu İnternet Telefonu çözümü, bakkal, market, gazete bayisi, kuruyemişçi ve büfe gibi, ücret karşılığı telefon görüştürmesi yaptıran satış noktalarına yeni bir kazanç imkanı sunmaktadır.

 • Konturlu İnternet Telefon Çözümü kullanan işletmeler dakika ve fiyat ayarlamalarını yaparak kendi kazançlarını kendileri ayarlayabilirler.
 • Satış noktası kontör atış periyodlarını kendisi yönetebilir tarifeyi kendisi yönetebilir, değiştirebilir, belirleyeceği tarife üzerinden görüşme yaptırtabilir, değiştirebilir.
 • Şehirlerarası, milletlerarası ve GSM aramalarının maliyetini düşürmektedir.
 • Buna karşın Konturlu İnternet Telefon kullanan işletmeci, kontör atış periyotları doğrusunda müşterilerinin yaptıkları telefon görüşmelerini ücretlendirmektedir.
 • Görüşmelerinizle ilgili detaylı fatura bilgilerine size verilecek şifre ile web fatura takip ekranı üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurulan bu sistem ile şekilden de görüldüğü gibi müşteri önünde bulunan gösterge ile nereyi ne kadar ücretle aradığını ve konuşma tutarlarını ayrı ayrı ve toplam olarak görebildiği gibi işletme sahibi de önünde bulunan ana ünite ile de müşterinin nereyi aradığını ve ücretini görüp hesap kesebilmektedir .Ayrıca Adsl modeme takılan cihaz sayesinde de internet üzerinden telefon görüştürmesi sağlanmaktadır.
Şirket ID: 8014efa1f88ca1a1

Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri hakkındaki yorumlar

“Callshop Kontörlü Telefon ve V..” hakkında 1 yorum:

 1. Kontorlu Telefon Callshop Hizmeti
  Bakkallar,marketler,büfeler,cep telefonu satış noktaları,internet cafeler,ptt şubeleri ve fatura ödeme noktaları gibi birçok işletmelerde kullanılan ve tamamen internet üzerinden yapılan ucuz telefon görüşme , görüştürme servisidir. Kontörlü telefon sistemi tamamen internet üzerinden olduğu için hem işletme sahibi için ciddi kazanç hem de müşteriler için ucuz konuşma noktasıdır.Özellikle uluslararası görüsmelerinin pahalı olması nedeniyle göçmenlerin ve yabancıların yaşadıgı yerleşim yerleri ve turizm bölgeleri Callshop,Kontörlü Telefon için en uygun yerlerdir.Müşterilerin ulaşabilecegi ve rahat telefon görüşmesi yapabileceği internet baglantısı olan her işyerinde Aloses Callshop sistemini kullanarak ayrıca altyapı yatırımı yapmadan siz de müşterilerinize daha ucuza milletlerarası, sehirlerarası veya GSM telefon görüşmesi yapmalarını saglayabilir, yaptıkları her görüşmeden para kazanabilirsiniz.
  Telefon Görüşmelerinizi İnternetten Yapın, Yaptırın !..
  http://www.kontorlutelefon.com/
  http://www.kontorlutelefon.net/

“Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Callshop Kontörlü Telefon ve Voip Hizmetleri İletişim Formu