Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Hazır ve Rulo Çim

Hazır ve Rulo Çim İletişim Bilgileri

Hazır ve Rulo Çim Adresi

  • Adres
    :     Rod-Kar 1 İş Merkezi A Blok
  • Şehir
    :     İzmir, Bayraklı

Hazır ve Rulo Çim Firma Bilgileri

İzmir – Bayındır ve Menderes – Oğlananası’ndaki 600.000 metrekarelik üretim çiftliklerimizde, profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarımızla Türkiye’nin her bölge ve iklimine uygun üretmiş olduğumuz üstün kaliteli hazır rulo çim çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

Peyzaj Uygulama
Uygulama yapılacak alanlar öncelikle mimarlarımız tarafından profesyonel olarak projelendirilip, alana uygun toprak, bitki, çim çeşitleri , otomatik sulama sistemi belirlenip uzman ekibimiz tarafından uygulanır.

Otomatik Sulama Sistemleri
Otomatik sulama sistemi çim ve bitkilerin düzgün, sağlıklı bir şekilde sulanabilmesi için temel bir ihtiyaçtır. Çim ve bitkilerin sağlıklı ve düzenli olarak sulanması için boruların,vanaların, elektriksel bağlantıların ve sprinklerin komple bir birleşimidir. Sulama miktarlarında %30’a kadar bir su tasarrufu sağlanmakta ve düzenli sulama sayesinde bitkilerin mantari hastalıklara yakalanmasının büyük bir ölçüde önüne geçilmektedir. Sistem, insan gücü ve zaman tasarrufu sağlayarak kendini kısa bir sürede amorti etmektedir. Sistemin sağlıklı çalışması için profesyonel uygulama büyük önem taşımaktadır.

Şirket ID: 29954a15e7f8b8de

Hazır ve Rulo Çim hakkındaki yorumlar

“Hazır ve Rulo Çim” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hazır ve Rulo Çim İletişim Formu