Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Ezel Stand System

İstanbul

Ezel Stand System İletişim Bilgileri

Ezel Stand System Adresi

  • Adres
    :     Terazidere Mah.Hakan Sokak No:46
  • Şehir
    :     İstanbul, Bayrampaşa

Ezel Stand System Firma Bilgileri

Tanıtım, teşhir ekipmanları olarak, başta tekstil sektörü olmak üzere birçok sektöre ergonomik ve ekonomik çözümler sunmayı amaç edinen firmamız 1999 yılında Laleli başladığı ticari faaliyetlerini dünyanın pek çok ülkesine yayarak devam etmektedir.

Kendi AR-GE departmanımız ve kendi özgün tasarımlarımızı EZEL® STAND SYSTEM markası altında yürütmekteyiz. Geniş ürün yelpazemizi; başta kendi üretimimiz olmak üzere sürekli güncellemekte ve yenilemekteyiz.

Kalite, satış , destek politikamız; müşteri memnuniyeti kuralından sapmadan devamlılık arz etmektedir. Ürünlerinizi, ürünlerimizle teşhire çıkarmanız bizi daima heyecanlandırmış ve yeni projelerimiz için motive etmiştir. 

Tamamen genç ve dinamik bir ekipten oluşan kadrolarımızla sizlere gerçek kurumsal çözümler sunarak, hedef ve stratejilerinize erken ulaşabilmeniz en az sizin kadar bizim içinde önem arz etmektedir. 

Referanslarımız ve çözümlerimizle kalitemizi ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Profesyonel ve ekonomik çözümlerimizle ürünlerinizin teşhirinde yeni bir soluk, yeni bir tasarımla müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşınız. 

Size bir telefon, bir elektronik posta kadar yakınız. Başarılarınızı, başarımızla gerçekleştirdiğinizi görmek istiyoruz.

EZEL STAND SYSTEM

Şirket ID: 591533a534a837fe

Ezel Stand System hakkındaki yorumlar

“Ezel Stand System” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ezel Stand System İletişim Formu