Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

HADIMKÖY TABELACI

İstanbul

HADIMKÖY TABELACI İletişim Bilgileri

HADIMKÖY TABELACI Adresi

  • Adres
    :     Fatih San.Sit.D-3 Blok No:18
  • Şehir
    :     İstanbul, Esenyurt

HADIMKÖY TABELACI Firma Bilgileri

HADIMKÖY TABELACI, Firmamız 2000 yılında “Reklamcılık” sektörüne taze bir kan düşüncesi ile çalışmalarına başlamıştır. Bu tarihten itibaren hizmet vermiş olduğu bütün reklam kategorilerinde, müşterilerinin her birini sürekli ve devamlı hatasız ve kaliteli reklamcılık anlayışı ile bütünleştirmiştir. Yaptığımız tüm işlerde maksimum yarar sağlamak amacı ile sahip olduğumuz bilgi birikimimizi tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Müşterilerimize esnek çözümler, yapıcı hedefler, çözüm odaklı projelerde ve uygun hedef kitlelerine verilecek hizmet konusunda destek noktasında çözüm ortağınız olarak karşınızdayız.

Bununla birlikte karşı tarafın ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, devamlı değişim gösteren bu ihtiyaçlara karşı çözüm bulunabilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarımları, tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

“Reklamcılık” sektöründe 13 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız HADIMKÖY TABELACI San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak siz müşterilerimize tasarım ve dizayn sınırı olmadan istediğiniz her türlü açık hava reklam materyalleri, tabela ve dijital baskı hizmetlerini, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile sunmaktayız.

– Firmamız bünyesinde, hem cephe giydirme, hem tabela, hem de dijital baskı hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerin hepsini farklı firmalardan tedarik etmek yerine, firmamız ile iletişime geçerek, tüm ihtiyaçlarınızı tek elden çözüme ulaştırabilirsiniz.

– İstanbul ve Tüm Türkiye genelinde yaptığımız bayi tabelaları hakkında bilgi almak ve seri tabela imalatı için teklif almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ ?
Tabela, Araç Kaplama, Dijital Baskı, Cephe Giydirme, Bayrak Flama, Matbaa, Uyarı Levhaları, Grafik Tasarım, Promosyon Konusunda Hizmet Vermekteyiz.

İnternet Üzerinde Vermiş Olduğumuz Hizmetler;
E- Ticaret Sistemleri, Kurumsal ve Bireysel Web Siteleri, Seo Hizmeti, Emlak Portalı, Dijital katalog, İnteraktif CD, İnternet Pazarlama, E-mail Marketing, Toplu Mail Hizmetleri Vermektedir.

Şirket ID: 5965454f4ec48635

HADIMKÖY TABELACI hakkındaki yorumlar

“HADIMKÖY TABELACI” hakkında ne düşünüyorsunuz?

HADIMKÖY TABELACI İletişim Formu