Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

HÜBA MAKİNA

HÜBA MAKİNA
HÜBA MAKİNA - Image 1HÜBA MAKİNA - Image 2HÜBA MAKİNA - Image 3
Ankara

HÜBA MAKİNA İletişim Bilgileri

HÜBA MAKİNA Adresi

  • Adres
    :     İVOGSAN ÖZANA YAPI KOOP. 684 SOKAK NO:98 OSTİM ANKARA
  • Şehir
    :     Ankara, YENİMAHALLE

HÜBA MAKİNA Firma Bilgileri

FİRMAMIZ KURUCUSU VE GENEL MÜDÜRÜ OLAN HÜSEYİN YÜCEKAYA BETON PARKE BORDÜR VE BRİKET MAKİNASI İMALATINI YAPAN FİRMADA 1987 YILINDAN 1992 YILINA KADAR USTABAŞI OLARAK ÇALIŞMIŞTIR. 1992 YILINDA KENDİ ATÖLYESİNİ AÇIP 2006 YILINA KADAR BETON PARKE BORDÜR VE BRİKET MAKİNASINI İMAL EDEREK ÇALIŞTIĞI FİRMAYA TAŞERON FİRMA OLARAK HİZMET ETMİŞTİR.

2007 YILINDA İLK TESİSİNİ Ş.URFA-CEYLANPINAR BELEDİYESİNDE FAALİYETE GEÇİREREK HÜBA MAKİNA ADINI YURT İÇİN DE DUYURMAYA BAŞLAMIŞTIR. İLK İHRACATINI İSE AUSTRALYA-ADELAIDE YAPMIŞ BULUNMAKTADIR. BÖYLELİKLE YURT İÇİ VE YURT DIŞINDA BİRÇOK TESİS KURUP MARKALAŞMA YOLUNDA İLK ADIMLARINI ATMAYA BAŞLAMIŞTIR.

GELİŞEN TEKNOLOJİYİ, GÜNÜMÜZ ŞARTLARINI ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GÖZ ÖNÜNE ALARAK MODERN TESİSLER KURMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

HÜBA MAKİNA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÖNEMLİ İLKESİ OLARAK BENİMSEMİŞTİR VE BU NEDENLE MÜŞTERİLERİNE KUSURSUZ HİZMET SAĞLAYABİLMEK İÇİN TÜM MAKİNE VE PARÇALARINI GARANTİ ALTINA ALMIŞTIR. ÜRETTİĞİ MAKİNELERİN BAKIM-ONARIM VE YEDEK PARÇA HİZMETLERİNİ DE SUNAN HÜBA MAKİNA, GEREK ÜLKEMİZDEKİ, GEREKSE YURTDIŞINDAKİ MÜŞTERİLERİMİZE PARÇA VE SERVİS SAĞLAMAKTADIR.

HÜBA MAKİNA ŞU AN YURT İÇİNDE ve YURT DIŞINDA HİZMETLERİNE DEVAM EDEREK KALİTELİ ÜRÜNLER SUNMAYI KENDİNE İLKE HALİNE GETİRMİŞTİR.

COMPANY FOUNDER AND GENERAL MANAGER OF THE CURB AND CONCRETE PAVING BLOCK MACHINE MR. HÜSEYİN YÜCEKAYA COMPANY MAKES MANUFACTURED in 1987 until 1992 WORKED as FOREMAN. HER OWN WORKSHOP in 1992 to 2006 OPEN CONCRETE CURB AND BLOCK FLOORING SUBCONTRACTOR COMPANY MACHINE COMPANY PRODUCED BY THE SERVICE HAS THE WORKPLACE.

IN 2007 THE FIRST NAME OF FACILITY Ş.URFA-CEYLANPINAR MUNICIPALITY ACTIVATING THE HUBA WE ALSO ANNOUNCE MACHINE HAS STARTED. IF AUSTRALIA-ADELAIDE HAVE MADE THE FIRST EXPORT. THUS, a HOST of FACILITIES to INSTALL DOMESTIC AND ABROAD STARTED THROVING THE FIRST STEPS TOWARDS BRANDING.

ADVANCING THE TECHNOLOGY, THE TERMS OF TODAY’S MODERN CONSIDERING SETTING up FACILITIES and CONTINUE to CUSTOMER SATISFACTION.

THE MOST IMPORTANT PRINCIBLE of CUSTOMER SATISFACTION HAS BEEN ADOPTED as THE HUBA MACHINE and, THEREFORE, to PROVIDE EXGELLENT SERVICE to CUSTOMERS in ALL PARTS of THE MACHINE and WAS UNDER WARANTY. PRODUCED BY MACHINDES and SPARE PARTS FOR MAINTENANCE and REPEIR SERVICES HUBA MACHINE OFFERING, BOTH in OUR COUNTRY, and PROVIDES PARTS and service SUPPORT OUR CUSTOMER ABROAD.

HUBA MACHINE IS CURRENTLY IN FOREIGN SERVICE ABROAD BY PROCEEDING PROVIDE QUALITY PRODUCTS and HAS MADE a PRINCIPLE.

Şirket ID: 824f4237b6481cc

HÜBA MAKİNA hakkındaki yorumlar

“HÜBA MAKİNA” hakkında ne düşünüyorsunuz?

HÜBA MAKİNA İletişim Formu