Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

İkitelli Matbaa

İkitelli Matbaa
İstanbul

İkitelli Matbaa İletişim Bilgileri

İkitelli Matbaa Adresi

  • Adres
    :     Atatürk Mh. İkitelli Cd. Durak Sk. No:1 K:3 İkitelli / Küçükçekmece / İstanbul
  • Şehir
    :     İstanbul, küçükçekmece

İkitelli Matbaa Firma Bilgileri

İkitelli Matbaa 2010 yılından beri İkitelli, İOSB, Organize Sanayi Bölgesi ve Başakşehir bölgesinde firmaların ve kuruluşların tüm matbaa işlerini kalite ve uygun fiyat politikasından kopmadan büyük bir titizlikle yapmaktadır. İkitelli Matbaa olarak yaptığımız Matbaa hizmetleri: Fatura, Katalog, Broşür, Kartvizit, Afiş, El İlanı, Kaşe, Zarf, Antetli Kağıt, Dergi, Ajanda, Bloknot, Davetiye, Cepli Dosya, Küp not, Küp Bloknot, magnet, yaka kartı, Bardak Altlığı, Poster, Etiket Sticker, Kurumsal Kimlik, Ruhsat Kabı, Takvim, Islak Mendil, Mouse Pad, Karton Çanta, Oto Kokusu, Oto Paspası, Sürekli Form Fatura, Sürekli Form İrsaliye, Şeffaf Kartvizit, Personel Kartı, Plastik Kart, Elektronik Giriş Kartı, İndirim Kartı, Kutu ve Ambalaj, Hediyelik ve Promosyon Ürünlerini kaliteli ve ekonomik bir şekilde yapmaktayız.
İkitelli Matbaa olarak matbaa ürünlerinin yanı sıra tabela ve reklam ürünleri hizmeti de sunmaktayız. İkitelli Matbaa; teknolojiyi yakından takip ediyoruz, Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda geniş ürün yelpazemizle, sizler için en uygun matbaa hizmetleri verebilmek için sürekli yenilenmekte ve gelişmekteyiz.
İkitelli Matbaacı; her gün değişen ve hızla büyüyen Matbaa Teknolojilerini yakından takip ederek ve Müşteri Potansiyelini Hızla artırarak, Müşteri Memnuniyeti odaklı bir Matbaa Firmasıdır. Matbaa alanınında Sektörel Firma ve Kurumlara Profesyonel Matbaa / Bakı Hizmetleri Sunmaya Devam Etmektedir.

Şirket ID: 141543662485d0c4

  

576 toplam, 1 bugünkü ziyaretçi

  Firma bilgilerini yazdır! Firma bilgilerini yazdır!

İkitelli Matbaa hakkındaki yorumlar

“İkitelli Matbaa” hakkında ne düşünüyorsunuz?

İkitelli Matbaa İletişim Formu