Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PROJE

İstanbul

ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PRO.. İletişim Bilgileri

ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PRO.. Adresi

  • Adres
    :     Taşcı Cad. 51/B
  • Şehir
    :     İstanbul, Kağıthane

ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PROJE Firma Bilgileri

FİRMAMIZ
Firmamız, mühendislik ve taahhüt sektöründe duyulan ihtiyaçlar neticesinde, uzmanlaşmış ortak yapısıyla, Mayıs 2011 tarihinden itibaren başarıyla hizmet vermektedir. Bu süre zarfında, uzman kadrosuyla bir çok inşaat ve mekanik taahhüt işini başarıyla gerçekleştirmiş olup, her gün yenilenen sektörde çalışmalarını hızla devam ettirmektedir.
Firmamız, organizasyon yapısıyla, gerçekleştirdiği taahhüt işlerinde oluşabilecek her türlü geri dönüş ile ilgili çözümler üreterek, kaliteli hizmet sunmaya özen göstermektedir. Bu hizmet kalitesiyle, her geçen gün daha da büyümektedir.

VİZYONUMUZ
Sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlü iletişim kaynağı ile cihazları kullanarak kendisini geliştiren,Kurumuna ve hizmet kalitesine inanarak, ortak bir hedefe kilitlenmiş eğitimli ve uzman kadrosuyla ekip çalışması örneği sergileyerek, yüksek kalitede ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sürekli olarak yenilenen Taahhüt sektöründe bulunduğu yeri koruyan ve daha da ileri götüren bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ
Uzman kadromuzla yapılan çalışmaları müşterilerimize hızlı, kaliteli ve geri dönüşsüz bir şekilde sunmak, işverenlerimize sunulan çalışmaları özenli bir zaman diliminden geçirmek, Kurumsal verimliliğimiz ile tüm kaynaklarımızı kullanarak işverenlerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve ülke ekonomisine daha çok değerler katmaktır.

Şirket ID: 535545259dc7ae45

ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PROJE hakkındaki yorumlar

“ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PROJE” hakkında ne düşünüyorsunuz?

ISISAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT PROJE İletişim Formu