Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS İMALAT

Bursa

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS .. İletişim Bilgileri

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS .. Adresi

  • Adres
    :     Demirtaş Org. San. Böl.
  • Şehir
    :     Bursa, osmangazi

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS İMALAT Firma Bilgileri

Firmamız Camelyaf Takviyeli Polyester ürünleri kullanarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda. Polyester İmalat ürünler, Fiberglass İmalat Parçaları üretmektedir. KOMPOZİT POLYESTER Türkiye’de Polyester Fiberglass alanında üretim çeşitliliği bakımından sektörün üretim yönntemlerinin hepsine hakim firmalardan birisidir. KOMPOZİT POLYESTER Bünyesinde Polyester İmalat, Polyester Döküm, Fiberglass İmalatı, Fiberglass Parçaları, Polyester Kalıp, Fiberglass Tasarım uygulama yöntemleri ve modelleme teknikleri ile ar-ge çalışmalarınıza hayat verebilmektedir.

MODEL – TASARIM – KALIP – ÜRETİM – KAPLAMA

Bizim icin Gecmicin getirdigi basarilar yarinlara isik tutacaginin kanitidir. Recine, polyester, kompozit, fiberglass, carbon imalat, izolasyon deneyimimizle ; Boyut ebat adet gozetmeksizin, Polyester fiberglas urunleri imal ediyoruz..

İş dünyasında her başarının altında yatan en önemli faktörün yapılan işin sevilmesi olduğu bilinir. Gerçekten de ancak yaptığınız işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

Kompozit Polyester olarak bütün çalışanlarımız yaptıkları işi severek yapıyorlar. Çalışanlarımızın işe karşı bu duruşları firmamızın bugüne kadarki yükselen başarı grafiğini açıklar durumda. Bizi biz yapan özellikleri çoğaltmak mümkün. Bizim size daha iyi bir önerimiz var… Bizi işimizin başındayken tanıyın…

Şirket ID: 3445104350d1f4a4

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS İMALAT hakkındaki yorumlar

“KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS İMALAT” hakkında ne düşünüyorsunuz?

KOMPOZİT POLYESTER FİBERGLASS İMALAT İletişim Formu