Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Mine Teko

İstanbul

Mine Teko İletişim Bilgileri

Mine Teko Adresi

  • Adres
    :     Şerifali Mah. Kutup Sok. No:50/7 34785 Ümraniye - İstanbul
  • Şehir
    :     İstanbul, Ümraniye

Mine Teko Firma Bilgileri

Mine Teko Türkiye‘de PVC yer döşemeleri kullanımının Amerika ve Avrupa ülkelerine oranla çok daha geride olduğu gerçeğinden hareketle, bugün faaliyetini Mineteko adı altında sürdüren şirketimiz, 1992 yılında mineflo Yer Döşemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı ile kurulmuştur.

1992 yılında deneme amacıyla ithal edilen PVC yer döşemelerindeki küçük miktarda satışlar, izleyen yıllarda katlanarak büyümüş, 1995 yılında milyon metre kareler mertebesine ulaşmıştır. 1995 yılından sonra, bir çok yabancı firma ile distribütörlük anlaşmaları yapılmış, yurt içi tanıtım ve reklam çalışmalarına ağırlık verilmiş ve bu sayede, Türkiye’de PVC yer döşeme malzemelerinin adı ile özdeşleşmiştir. Sektördeki gelişmeler ve PVC yer döşeme malzemelerinin yurt içinde de imalatı hız kazanınca bu isim, 2005 yılında varılan bir anlaşma sonucu yerli üretim yapan bir firmaya devredilmiş ve şirket adı, Minetekoolarak değiştirilmiştir.

PVC yer döşemelerinin, 1998 yılından itibaren özellikle resmi kurum ve kuruluşlarında, ofis, hastane, eğitim kurumları v.b mekanlarda alternatif zemin kaplama malzemesi olarak kabul görmesi sonucunda, firmamız sektöründeki lider konumunu sağlamlaştırmıştır. Bu arada PVC yer döşemelerinin yanı sıra, lamine / laminat parke, halı, yükseltilmiş döşeme gibi diğer zemin kaplama malzemelerinin de satış ve uygulamasına başlanmıştır.

2002 yılında, değişen ve gelişen yapı sektörüne hizmet verebilmek için, sadece zemin kaplama malzemelerinde değil, tüm iç mekan projelendirme, yapılandırma, yenileme ve tadilat işlerinde de faaliyet göstermek amacıyla ürün portföyü arttırılmış, taşyünü asma tavan sistemleri için Armstrong firması ile Türkiye distribütörlüğü anlaşması sağlanmıştır.

Faaliyet Alanları:

Şirket faaliyet konularını ilgilendiren resmi ya da özel tüm kuruluşlara ait ihaleler şirketin İstanbul’daki genel merkezindeki teknik ofis ve Ankara şubesince izlenmesi ve teklif hazırlama, kazanılan ihaleler için ekip ve şantiyeler oluşturulması,
Bayiler ve önde gelen yapı marketleri aracılığıyla son kullanıcıya satış
Konut ve küçük iş yerleri gibi işlerin bayilere yönlendirilmek suretiyle kotarılması.
Kalite yönetim sisteminin gerekliliğini ve önemini ilke edinmiş olan Mineteko İç Tasarım Ürünleri ve Tic.Ltd.Şti. 2005 yılında ISO 9001:2000 kalite sertifikası almış olup kalite yönetim sistemini başarıyla uygulamakta; sektörde bilinen ve güvenilir bir marka olmaya ve gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikleri ülkemize taşımaya devam etmektedir.

Şirket ID: 59453c77725d91a2

Mine Teko hakkındaki yorumlar

“Mine Teko” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mine Teko İletişim Formu