Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

mobilyaGO

mobilyaGO İletişim Bilgileri

mobilyaGO Adresi

  • Adres
    :     İnegöl/Bursa
  • Şehir
    :     Bursa, İnegöl

mobilyaGO Firma Bilgileri

mobilyaGO
mobilyago.com, 2014 yılında bir öğrencinin fikri olarak başlayan ve günümüze bu fikrin tohum halinden filizlenerek şirketleşme aşamasına geldiği web sitesi ve mobil uygulamadır. Yaklaşık 2 yıllık planlama sonucu oluşturduğu marka ve vizyon ile mobilya sektörüne ilham kaynağı olacak bu fikir, tüketicilerin ve firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış, şimdilik 2 kişilik bir beyin takımı ile hedeflediği vizyon için çalışmalarını sürdürmektedir.

Biz Ne İçin Çalışıyoruz?
mobilyago.com, hedefleri yüksek 2 genç ve büyük vizyon barındıran markası ile tüketicilere onlarca mağaza gezmeden çevrelerindeki mobilyalara ulaşabilecekleri ve firmaların katma değersiz tanıtım araçlarını kullanmadan tek bir kanal üzerinden müşterilere ürünlerini tanıtabilecekleri ve kampanyalarını duyurabilecekleri bir sistem tasarlamak ve geliştirmek için gece gündüz çalışmaktadır.

Biz Ne Peşindeyiz?
mobilyago.com, şirketler ve bireyler için sektöre uygun alışveriş ve tanıtım çalışmalarını yaratma peşindeyiz. En büyük amaç olarak, sistemimizi kullanan kullanıcıların ister firma ister tüketici olsun onları gereksiz işlerden kurtarmak ve onlara katma değer yaratmayı benimsemiştir.

Tüketiciler Bizi Neden Tercih Etmeli?
mobilyago.com olarak tüketicilere, onlarca mağaza gezmeden istedikleri mobilyaları en yakınında bulmalarını sağlayarak zaman ve paralarının kendilerine kalmasını istiyoruz.

Firmalar Bizi Neden Tercih Etmeli?
mobilyago.com olarak firmalara, maliyeti ve iş yükü yüksek reklam araçlarından kurtararak, ürünlerini ve kampanyalarını tek bir kanal üzerinden duyurmalarını ve potansiyel müşterilerine bu kanal aracılığı ile daha kolay ve ulaşmalarını istiyoruz.

Kısacası biz sizi düşünüyoruz.

mobilyago.com

Mobilya Keşif Aracı

Şirket ID: 43355bb57cb30ce8

mobilyaGO hakkındaki yorumlar

“mobilyaGO” hakkında ne düşünüyorsunuz?

mobilyaGO İletişim Formu