Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Shapes For Women

Shapes For Women İletişim Bilgileri

Shapes For Women Adresi

  • Adres
    :     Talatpaşa Bulvarı No:63 K:1 D:4 Alsancak/İZMİR
  • Şehir
    :     İzmir, Alsancak

Shapes For Women Firma Bilgileri

Shapes For Women Kimdir?

Shapes For Women, günümüzde Amarika’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar dünyanın 14 farklı ülkesinde, milyonlarca farklı kültürden, her yaştan kadına 30 yıllık tecrübe ile hizmet veren ve onlara “sadece 30 dakikada” yağ yakma ve hızlı form tutma imkanı sunan, hidrolik egzersiz sisteminde öncü bir markadır.
Shapes For Women Türkiye ise 2007 yılında kurulmuştur ve 2008 yılından beri franchising vererek bugün 60’a yakın şubesi ile ülke genelinde yayılmıştır. Şubat 2012 itibari ile shapesdiyet.com internet sitesi üzerinden kişiye özel online diyet çözümleri sunmaya başlayan Shapes For Women Türkiye egzersiz ile diyeti bir arada sunan Türkiye deki ilk ve tek franchising zinciridir. Shapes diyet kadınların yanı sıra erkeklerinde yararlanabileceğini, her yaştan kişiye hizmet veren ve her çeşit beslenme ihtiyacına (hamile-emzikli beslenmesinden, ergen beslenmesine, hatta ideal kilo koruma programlarına kadar) kişiye özel çözüm getiren bir platform olmasıyla da diğer online diyet hizmetlerinden belirgin belirgin biçimde ayrılmaktadır.

Shapes Egzersiz Sistemi Nedir?

Fitness, step ve aerobik kombinasyonu olan bu sistemin sadece kadınlara yönelik olmasının tek sebebi aletlerin kadınların fizyolojisine göre tasarlanıp üretilmiş olmasıdır. Amerika da 1970’li yıllarda ilk çıktığında fizik tedavi-rehabilitasyon amaçlı kullanılmış bu sistem 15-75 yaş arası tüm bayanlar için uygundur.

Sistem ana istasyon adı verilen 8 fitness ekipmanı ile dönüşümlü olarak kullanılan, ara istasyon adı verilen 12 ekipmandan oluşmaktadır. Müzik eşliğinde 35 saniyede bir gelen sinyal (ekipman değişme komutu) salon içerisinde dinamizmi sürekli kılar. Hızlı aynı zamanda çok eğlenceli olan bu döngüsel sistemde her tur 10 dakika da tamamlanmakta ve 3 tur yani 30 dakikada vücudun gereksinimi olan günlük spor ihtiyacı karşılanmaktadır. Sistemin diğer bir ana özelliği de seans uygulamasının olmamasıdır. Üyelerimiz Pazar günleri hariç her gün, istedikleri zaman, istedikleri ekipmandan başlayarak sporunu yapar ve 30 dakika da çıkarlar. Bu nedenle öğrenci çalışan kadın veya ev kadını ayrımı olmaksızın tüm kadınlar için idealdir.

Franchise Kriterlerimiz Neler?

Shapes For Women’da franchising bedeli 37.500 TL’dir. Bu bedele 8 ana istasyon ve 12 ara istasyondan oluşsan toplam 20 ekipman, web tabanlı yazılım programı [müşteri iletşim yöntemi (CRM)], 4 günlük yoğun eğitim programı, franchise koçluğu, reklam-tanıtım desteği de dahildir. Yatırımın üye sayısına bağlı olarak 12-16 ay içerisinde geri dönmesi mümkündür. Aylık kazanç kentten kente farklılık göstermekle birlikte 3-5 bin lira arasında beklenir. Spor konusunda hiçbir bilgisi olamayan ya da ilk defa kendi işini kuran yatırımcılarımız için Shapes For Women gerekli tüm eğitimleri verir ve bilgileri aktarır; ayrıca ülke genelinde yaptığımız reklam ve tanıtımlarla bayilerimiz genel merkez tarafından sürekli desteklenmektedir.

Firmalog:
  • shapes for women
Şirket ID: 594f6da9a175eef

supersirket.com

1500 toplam, 1 bugünkü ziyaretçi

  Firma bilgilerini yazdır! Firma bilgilerini yazdır!

Shapes For Women hakkındaki yorumlar

“Shapes For Women” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Shapes For Women İletişim Formu