Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Sonay Mühendislik

İstanbul

Sonay Mühendislik İletişim Bilgileri

Sonay Mühendislik Adresi

  • Adres
    :     enidogan Mah. Abdi Ipekçi Cad. No:68 Özel Idare Is Merkezi No: 446 - 447
  • Şehir
    :     İstanbul, bayrampaşa

Sonay Mühendislik Firma Bilgileri

Sonay Mühendislik, Makine Mühendisi Murat SONAT tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Murat Sonay, Özel sektörde geçirdiği 10 yıllık bilgi ve deneyimini kendi firmasında hayata geçirdi. Ana faaliyet konusu olan mekanik tesisat – Isıtma – Soğutma – Havalandırma- klima – Otomasyon – Buhar tesisatı – Yangın tesisatı- ameliyathane iklimlendirme alanlarında çok sayıda başarılı projelere imza attı.

Sonay Mühendislik, proje, taahhüt ve her türlü mühendislik uygulamalarında işin tüm aşamalarını uzman ekip , garantili ekipman, ve proje mühendisleri ile sürdürmekte ve müşterilerine sorunsuz proje teslim teslim etmektedir.

Sonay Mühendislik gelişen teknoloji ve bu teknolojiyi hizmete dönüştüren son mühendislik bilgilerini takip etmekte ve sektöre bu yenilikleri kazandırmaktadır.

Sorunsuz teslim ettiğimiz her projeden sonra oluşabilecek teknik sorunları yine ekibimiz, zamanında ve yerinde çözmüştür.

Olefini, Aerial, Seemdoor, Fujitsu, Faral, AFS Boru, Lineo, Midea, Daıkın, Mitsubishi gibi birçok markanın ürünleri projelerimizde kullanılıyor.

Şirket ID: 306560113ff4d615

    

425 toplam, 1 bugünkü ziyaretçi

  Firma bilgilerini yazdır! Firma bilgilerini yazdır!

Sonay Mühendislik hakkındaki yorumlar

“Sonay Mühendislik” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sonay Mühendislik İletişim Formu