Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Torbalı Temizlik

Torbalı Temizlik İletişim Bilgileri

Torbalı Temizlik Adresi

  • Adres
    :     Hüseyin Yener Cad. Mimaroğlu İşhanı Kat:1 D:102
  • Şehir
    :     İzmir, Torbalı

Torbalı Temizlik Firma Bilgileri

Alioğlu Temizlik Ofisi 2011 yılında İzmir’de kurulmuş olup halen hizmetlerine devam etmektedir. Sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin taktirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üretir. Torbalı Temizlik denildiğinde ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Alioğlu Temizlik Ofisi, bölgemizde sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Alioğlu Temizlik Ofisi olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Şirket ID: 4365555ad98b9c50

Torbalı Temizlik hakkındaki yorumlar

“Torbalı Temizlik” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Torbalı Temizlik İletişim Formu