Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

Trabzon Ahşap Ev

Trabzon Ahşap Ev
Trabzon

Trabzon Ahşap Ev İletişim Bilgileri

Trabzon Ahşap Ev Adresi

  • Adres
    :     Devlet karayolu cad. (Ulusoy petrol ofisi bitişiği) 40/A
  • Şehir
    :     Trabzon, Ortahisar

Trabzon Ahşap Ev Firma Bilgileri

Trabzon Ahşap ve Kütük ev yetkili satış bayi

HONKA TRABZON firması Finlandiya kökenli bir firma olup, günümüz şartlarına uygun dağ evleri, sahil villaları, oteller, restaurantlar, bungalovlar gibi yapılarla 12 ay kullanabilinen, içerisinde her turlu konforu olan (sauna, şömine, jakuzi vb..) ahşap evler sunmaktadır. Honka dünyada 8 kat ahşap bina inşa eden tek kütük firmasıdır.

Ayni zamanda Avrupa Birliği onaylı, yangına dayanıklılık belgesi sayesinde yangın sigortası yapılabilen; böylece konut kredisine uygun olan ülkemizdeki tek kütük ev markasıdır.

Honka Trabzon firmasına ait olan kütük evlerin tamamı Fin çamından üretilmektedir. Evler çok soğuk ve nemli bir iklimde geç ve yavaş yetişen bu ağaçların kütüklerinden inşa edilmektedir. Evlerde kullanılan kütükler üretildikten sonra özel odalarda nemi %18 oranına düşürüldüğünden ve uzun bir müddet özel bir solüsyonda bekletildiğinden evlerde kesinlikle rutubet, böceklenme, çürüme ve çatlama yaşanmamaktadır. Ayrıca kütükler 336 saat boyunca 60 derece sıcaklıkta özel odalarda kurutulduğundan kesinlikle rutubet yaşanmaz.

Dünyadaki en sağlıklı yapı malzemesi olarak bilinen ahşap yapılar, enerji tasarrufuna olan katkısı ve doğal afetler karşısındaki dayanıklılığı ile de dünyada birçok ülkede tercih edilme sebebidir.

Ahşap nefes alabilen bir yapı malzemesi olduğundan, doğal iklime en çabuk adapte olabilen bir yapı malzemesidir.Bu özelliğinden dolayı 12 ay rahatlıkla, her iklimde kullanılabilmektedir. Isıtma ve soğutmada sağladığı yalıtımdan ve evlerdeki mükemmel izolasyondan dolayı yapılarda ısı kaybı kesinlikle yaşanmamaktadır.

Ahşap, 1. derece deprem bölgesinde yer alan ülkemizde, her bölgede önerilebilecek depreme en dayanıklı yapı malzemesidir. Ahşap malzemeden inşaa edilmiş bir bina betonarme binaya göre 4 – 5 kat daha esnek olduğundan ,deprem anında risk en aza indirgenmiş olur. Bu sebepten ötürü Honka ahşap evler Japonya Bayındırlık Bakanlığından depreme dayanıklılık sertifikasına sahiptir. Tüm ev modellerimiz Avrupa Yapı Normlarına uygun olarak üretilmektedir.

Şirket ID: 9085422c61622f9b

Trabzon Ahşap Ev hakkındaki yorumlar

“Trabzon Ahşap Ev” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trabzon Ahşap Ev İletişim Formu