Süper Şirket'e Hoş geldin Ziyaretci [ Üye Ol! | Giriş Yap!rss  | tw

Sosyal Doping
Firma Ekle!

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ.

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ.
ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ. - Image 1ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ. - Image 2ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ. - Image 3
İstanbul

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.Ş.. İletişim Bilgileri

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.Ş.. Adresi

  • Adres
    :     KORDONBOYU MAH.HÜKÜMET CD.NO.27 K.2 D.10
  • Şehir
    :     İstanbul, KARTAL

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ. Firma Bilgileri

Isı cihazları üretiminde 1970 yılından beri faaliyette bulunan firmamız, sürdürdüğü araştırma-geliştirme faaliyetleri ile müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak, teknolojik yenilikleri ürünlerine uygulamış; dolayısı ile konusunda öncü olmuştur. Ürünlerimizde kalite, güvenlik, verim, ömür ve kullanım kolaylığı üretimimizde göz önünde bulundurulan temel unsurlardır. Ayrıca satış sonrası teknik destek ve servis hizmetlerimizle en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan firmamız, tecrübeli mühendis, teknisyen ve işçi kadrosu ile İstanbul-İkitelli deki tesisinde TSE, DIN, EN normlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz CE işaretine sahiptir. Firmamız, kazan ve basınçlı kaplar sektöründe Asya,Avrupa ve Ortadoğu’yu kapsayan birçok ülkeye yaptığı ihracatlar ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. 100.000 kcal/h den 12.000.000 kcal/h e ve 0,5 bar basınçtan 30 bar basınca kadar ısı cihazları üretebilen ÜNİVERSAL, üretiminin % 20 sini ihraç etmektedir. Bayi ve servis ağı ile güçlü bir satış ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Şirket ID: 16950afbcbe01834

1643 toplam, 1 bugünkü ziyaretçi

  Firma bilgilerini yazdır! Firma bilgilerini yazdır!

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ. hakkındaki yorumlar

“ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ.” hakkında ne düşünüyorsunuz?

ÜNİVERSAL KAZAN PAZ.TAAH.LTD.ŞTİ. İletişim Formu